38.8 C
Скопје
16:58 - 19 јули, 2024

Ознака : 13 феверуари

Лајфстајл

Денеска е ДЕН НА ПРЕЉУБНИЦИТЕ, а еве кој и како го одбележува!

Еспресо
Утре е денот на вљубените, светски празник на љубовта, кој кај нас се празнува како Свети Трифун. Чоколада, подароци во облик на срциња, пораки и...