17.8 C
Скопје
14:55 - 20 април, 2024

(Видео) Пријовиќ рони солзи на бина: „Те молам не плачи, што и да е ќе помине…“

Александра Пријовиќ одржа уште еден спектакуларен концерт во низата концерти низ регионот, овојпат во Бања Лука.

Александра во еден момент заплака на сцената додека ја пееше својата емотивна балада, а потоа ѝ се обрати на една девојка од публиката.

Солзите на девојката која дојде на концертот длабоко ја погодија пејачката.

@lauragrgec

Emocije🤍 #aleksandraprijovic #prijovic #banjaluka #concert

♬ original sound – Laura Grgec

– Те молам, не плачи! Што и да е, ќе помине – ѝ порача Александра на една девојка од публиката.

Слични објави

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо
Се вчитува....