12.8 C
Скопје
15:59 - 20 февруари, 2024

(Видео) Ѓорѓе Давид непосредно пред и после несреќата во Македонија: Неговите движења ги регистрирала камерата на „Папарацо лов“

Неколку дена пред да доживее страшна несреќа во Македонија, во која ненамерно усмрти жена, Ѓорѓе Давид ги извршуваше секојдневните обврски.

Камерата од популарната српска емисија „Папарацо лов“ ги снимаше неговите движења во текот на денот во Нов Белград, каде што живее рокерот.

Членот на жирито на натпреварот „Ѕвезде Гранда“ прво отишол во кафуле на пијачка. Откако го напуштил кафулето, тој поздравил за јавноста непозната жена со бакнеж во образот, а потоа се ракувал со случаен минувач. Не се задржал долго, туку продолжил понатаму. Отишол во перална и си ги собрал алиштата, а потоа се упатил кон основното училиште во кое учи неговата ќерка.

Ја сочекал својата миленичка, која ја бакнал веднаш штом му пришла, а потоа со неа отишол во зградата каде што е фирмата во која работи неговата сопруга Ана, која инаку не живее со него, пренеува српски Курир.

принтскрин, папарацо лов

Дека љубовта меѓу нив е голема и покрај тоа што живеат на две различни адреси, покажуваат и видеата на кои страсно се бакнуваат. Ниту таму Ѓорѓене се задржал долго, ја оставил ќерката кај нејзината мајка и продолжил понатаму.

Секаде се движел со својот автомобил, кој е уништен во сообраќајката кај Куманово.

Потсетуваме, Ѓорѓе налета на судир на два автомобили. Поради слаба видливост и неозначување на местото на несреќата, Ѓорѓе налетал на жена која се движела по автопатот, која за жал починала. Рокер поминал со полесни повреди.

Одземени му се патните документи и наложено му е до петок да не ја напушта Македонија.

Слични објави

Јелена Ѓоковиќ откри зошто станала веган: „Веганството започна од болка“

Еспресо

(Фото) Нивес Целзиус во секси луксузно издание: Се појави во проѕирен фустан со светкави украси

Еспресо

(Видео) Јелена Розга проговори за љубовта: Сега сум најсреќна

Еспресо

(Видео) Лепа Брена нападна обожавател на концерт: Што очекуваш? Не исполнуваме желби, честитки и поздрави

Еспресо

(Видео) Мадона доживеа пех на концерт, падна на сцена: „Таа е професионалец“

Еспресо

(Видео) Пријовиќ за облека за концертите во Осиек дала 20 илјади евра, еве кои марки ги носеше

Еспресо
Се вчитува....