19.9 C
Скопје
18:11 - 18 мај, 2022

Скандали, неверства, смирување по 17 години: Овие познати парови ја одбележаа 2021 година!

Вестите за новата врска меѓу Зои Кравиц и Ченинг Тејтум, но и за обновувањето на врската меѓу Џенифер Лопез и Бен Афлек, која беше наречена Бенифер, како и многу други, ја обележаа 2021 година.

1. Бен Афлек и Џенифер Лопез

џенифер лопез, бен афлек
Фото: EPA-EFE/ETTORE FERRARI

Овој пар по долги години реши повторно да и даде шанса на својата романса, па беа вистински ѕвезди на црвениот тепих, но и на фотографиите на папараците, на кои разменуваат нежности. Без сомнение, тие двајца се хит на социјалните мрежи оваа година.

2. Зои Кравиц и Ченинг Тејтум

Profimedia

Нивната врска е големо изненадување пред крајот на оваа година, а нивното прво заедничко појавување беше на Мет Гала.

3. Ријана и АСАП Роки

По неколкумесечни шпекулации, уметникот во интервју за магазинот GQ призна дека е во врска со Ријана, која ја нарече љубов на својот живот.

Profimedia

4. Мајкл Б. Џордан и Лори Харви

Ова е ера на објавување врски преку Инстаграм, каде што дознавме и за оваа врска. Ако ги погледнете објавите што ги споделуваат, изгледа дека живеат вистинска идила.

Profimedia

5. Меган Фокс и Машин Ган Кели

Меган Фокс повторно е среќна во љубовта, покрај музичарот со кој често ги усогласува модните комбинации. Нивната врска е придружена со интересна приказна за тоа како се запознале.

Фото: Принтскрин

6. Хари Стајлс и Оливија Вајлд

На крајот уште една романса која не беше на повидок, но делува хармонично и засега опстојува. Актерката е чест гостин на концертите на својот избраник, кога без двоумење го изразува своето воодушевување од неговите настапи.

Слични објави

Љубовта ќе им цвета во јуни: Ова се највљубените и најсаканите хороскопски знаци на почетокот на летото

Еспресо

Три најчести фитнес грешки поради кои се откажуваме од тренинг и слабеење

Еспресо

Што да промените во исхраната за да се ослободите од акните и мозолчињата?

Еспресо

(ВИДЕО) Докажано: Амбер сепак имала врска со Џејмс Франко додека била во брак со Џони Деп

Еспресо

(ФОТО) Модна дизајнерка почнала да го тетовира синот уште кога имал шест месеци

Еспресо

(ФОТО)„Збогум Пиже“: Пере од „Нокаут“ со емотивна објава се збогуваше со својот пријател

М.Р.
Се вчитува....