18.8 C
Скопје
12:07 - 1 април, 2023

Сексипилната водителка Дилета Леота му го украде срцето на уште еден фудбалер ФОТО

Сексипилната италијанска водителка на спортски настани Дилета Леота има ново момче. Италијанските медиуми пишуваат дека таа сега го освоила поранешниот голман на Ливерпул, кој сега брани за Њукасл – Лорис Кариус.

Во тамошните медиуми има објавено и папарацо фотографии на кои вљубената двојка се фатени за раце откако заедно ќе бидат снимени на вечера во елитен италијански ресторан, а потоа влегуваат во зградата каде што живее убавата водителка.

Кариус некогаш беше голема ѕвезда кога бранеше за Ливерпул, но по финалето во 2018 година, кога имаше две промашувања, неговата кариера тргна на стрмна надолна траекторија, а потоа промашувањата често го следеа каде и да одеше.

 

Слични објави

(Фото) Бритни Спирс секси танцува во Мексико со маж кој не ѝ е сопругот: Еве со кого ужива пејачката на одмор

Еспресо

(Видео) Ѓоковиќ почести момче со сто евра, неговиот гест предизвика полемики: „Малку е, требал стан во Белград да му купи…“

Еспресо

Астро прогноза за сабота, 1 април

Еспресо

(Фото) Сите зборуваат за случајот Гвинет Палтроу: Како актерката ја користеше облеката за да победи на суд

Еспресо

Нешто непријатно се случува: Два хороскопски знаци ќе плачат овој викенд

Еспресо

(Фото) Уште една старлета сака да проговори за поткуп од Трамп: Плејбој зајчицата зела повеќе пари за молчење од порно ѕвездата Сторми

Еспресо
Се вчитува....