1.8 C
Скопје
03:57 - 21 февруари, 2024

Сања Кужет е бремена во четвртиот месец, кој ќе ја замени во „Ѕвезде Гранда“

Воја Недељковиќ се огласи откако јавноста дозна дека неговата колешка Сања Кужет е бремена во четвртиот месец.

Водителот не го криеше ентузијазмот за водителката со која веќе десет години соработува во музичкиот натпревар „Ѕвезде Гранда“.

Како што рече, таа му рекла дека чека трето дете:

– И честитав, се разбира, веднаш ми ја кажа убавата вест, навистина ми беше драго. Но, тогаш не сакаше јавно да открива, сакаше да почека малку, изјави Недељковиќ за српските медиуми.

-Нека е жива и здрава, навистина ќе ми недостига, толку долго работиме заедно, додаде тој.

Но кој ќе му прави друштво на тв сцената на Воја или сали понатаму сам ќе треба го води музичкиот натпревар, чие снимање ќе започне во февруари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet)

– Тоа не знам да ви кажам во овој момент, вели водителот.

Сања Кужет е бремена во четвртиот месец, кој ќе ја замени во „Ѕвезде Гранда“

Слични објави

Анабела и Луна за кавгата со Весна и Ѓоле Ѓогани: Нема потреба да се смириме, тие се големи моралисти

Еспресо

„Не ме прашувајте за Пријовиќ“: Хит одговор на градоначалникот на Сплит

еспресо

Адвокатката на Северина: Сега има чувство на олеснување, задоволна е

Еспресо

(Фото) Александра Пријовиќ со сопругот славеа до зори: Цигара во рацете, алкохол на масата

Еспресо

Неда Украден на работ на солзи: Пејачката се присети на својот голем хит кој има посебно значење за неа

Еспресо

„Сега одам до крај“, се огласи Северина: Судот ѝ го врати синот

Еспресо
Се вчитува....