18.8 C
Скопје
14:17 - 3 март, 2024

Одби да ѝ биде гостинка на концерт на Пријовиќ: Зошто Тања Савиќ ѝ рече „не“ на Александра

Пејачката Тања Савиќ ја одбила поканата на нејзината колешка Александра Пријовиќ да гостува на нејзиниот концерт во Загреб.

Александра Пријовиќ откри дека меѓу другото ја поканила и Тања како гостин во Арена Загреб.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TANJA SAVIC (@tanja_savic_private)

Но таа ја одбила таа покана, а медиумите ја прашале која е причината за тоа.

– Многу ми е жал што не можев да ѝ бидам гостинка на Александра. Имав закажани свои концерти, но знам дека публиката ме сака и ѝ благодарам за тоа – изјави Тања.

Што би била да не е пејачка? Александра Пријовиќ одговори на интересно прашање

 

Слични објави

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо

Достоинствено: Како Бресквица го прифати поразот на Беовизија

еспресо

Астропрогноза за недела, 3 март: За Лавовите трошоци, за Биковите убаво изненадување

еспресо

Теја Дора ќе ја претставува Србија на Евровизија: Бресквица ја освои публиката

еспресо

Ана Николиќ сподели емотивна порака по конфликтот со Раста: Кога ја нема мајката, имаш чувство дека куќата е празна

Еспресо
Се вчитува....