10.8 C
Скопје
09:56 - 10 декември, 2022

Хари ја фати Меган во кревет со телохранителот: разводот е близу – бруи „жолтиот печат“

Според najnovite гласини, принцот Хари ја фатил Меган Маркл во кревет со телохранителот. Разводот e се поблизу, брујат госип-порталите.

Според она што го тврди англискиот таблоид „Ин тач“ (In Touch), а по него веста одекнува и во другите таблоиди, меѓу војводите од Сасекс владее вистинска бура. Извор многу близок до принцот Хари и Меган Маркл објавил дека открил нејзино предавство со телохранителот.

Ова го фрлило Хари во длабока криза, како и самата нивна врска, и разводот е поблиску од кога било.
Според изворот, телохранителот со кој Меган го изневерувала Хари е Крис Санчез. Принцот работел во своето студио кога му се јавиле од училиштето на Арчи. Никој не отишол да го земе детето, зашто Маркл го заборавила затоа што била зафатена со нешто друго.

Така, Хари прво ја зел малата Лилибет, а потоа отишол да го земе својот син. „Хари влета во автомобилот, држејќи ја Лилибет во раце, додека хистерично ѝ врескаше на Меган дека сака веднаш да се разведе од него“, пишува In Touch.

Зад причината на тоа што Меган почнала да заборава на децата, стои аферата со телохранителот. Телохранителот морал и да го напушти замокот во Монтесито откако Хари направил епска сцена.

Според неколку англиски таблоиди, принцот сака развод и планира тоа формално да го направи на почетокот на 2023 година. Војводите од Сасекс, сепак, би можеле да останат заедно бидејќи имаат премногу заеднички интереси.

Слични објави

По што беше познат Рони Тарнер, синот на Тина Тарнер: „Овој пат дадов сè од себе. Не можев да те спасам…“

Еспресо

Путин разочаран од зборовите на Меркел за договорите од Минск: „Кому да веруваме? Довербата на Западот е доведена на нула“

Еспресо

Потпретседателката на Европскиот парламент Ева Каили е приведена во Белгија за случај на корупција: Наводи за примање мито за СП во Катар

Еспресо

„Не ја искривувајте сликата“: По документарецот се огласи портпаролката на Хари и Меган

Еспресо

Астро прогноза за сабота, 10 декември

Еспресо

Северина има посебна порака за голманот на Хрватска откако го победија Бразил

Еспресо
Се вчитува....