17.8 C
Скопје
12:52 - 13 август, 2022

(Фото) Неочекувано заводливо: Кејт Мидлтон во бермуди, морнарскиот изглед никогаш не бил толку шик

Спортска но шик облека за војвотката од Кембриџ. Но, пред се, неочекувано заводливо. Џемперче во морнарски стил и бели шорцеви за Мидлтон; магична комбинација како инспирација за ова лето. 

Изгледот е спортски. Но, мора да се признае дека, во исто време, таа е толку секси што нè тера да ја видиме се посовршената Кејт Мидлтон со сосема нови очи.

Кејт со мајсторски удар повторно го привлекува вниманието на себе и ја испраќа Меган на модната „магарешка“ клупа: пар бермуди што ѝ овозможуваат да ги покаже своите прекрасни нозе,  откривање на неколку сантиметри кожа на кое не сме навикнале да ја видиме.

Белите бермуди декорирани со златни копчиња се од летната колекција на луксузната британска марка Holland Cooper (достапни во продажба по цена од 259 евра) во комбинација со морнарска блуза од марката Ердем.

Изгледот е заокружен со пар бели патики  и дискретни, златни кружни обетки.

Слични објави

Лекарите открија зошто умираат вакцинираните лица кои се инфицираат со коронавирус

Еспресо

Случај Салман Ружди: Полиција пред домот на уапсениот во Њу Џерси; соседите вознемирени: „Во шок сме!“

Еспресо

Која беше Ен Хеч: „Слушам гласови и зборувам со бог“; од травматичното детство до објавување на нејзината бисексуалност

Еспресо

Неделен хороскоп (15 до 21 август): Одлична недела за Лавовите, добри вести за Биковите, голема среќа за Овните…

Еспресо

Бразилската манекенка Алесандра Амборзио лудо се забавуваше на концертот на Сека Алексиќ во Будва

Еспресо

Астро прогноза за сабота, 13 август

Еспресо
Се вчитува....