16.8 C
Скопје
15:25 - 27 февруари, 2024

(Фото) Насмевка од уво до уво: Цеца и бремената Богдана блескаат на голема прослава

Се ожени кумот на Вељко, Никола, а на прославата беа и Богдана и Цеца.

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ била на забава во центарот на српската престолнина со својата снаа Богдана, која е бремена.

Богдана блесна во црвен фустан со нагласено деколте, а бремениот стомак се повеќе е забележлив.

Насмевката е тука, додека позира седната веднаш до Цеца, уживајќи во храна и пијалок.

инстаграм принтскрин

Ниту на Цеца не ѝ недостига широка насмевка. Фолк ѕвездата за оваа прослава одбра сива модна комбинација со светкави детали.

А за добро расположение, пред неа е и ракиичката, додека бремената Богдана дозволено ужива во некоја голта црвено вино.

Слични објави

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо

Јована Јеремиќ ја поминала ноќта во вилата на дечко ѝ милионер: Сите го коментираат нејзиниот појадок

Еспресо

„Ме разочара…“: Ќерката на Гоца Тржан за првпат јавно проговори за односот со својот татко

Еспресо

Убави вести: Крајот на зимата ќе им донесе голема среќа на три хороскопски знаци

еспресо

(Видео) Згодниот Педро Паскал пијан ја прими наградата САГ: „Правам будала од себе, но ви благодарам многу“

еспресо

Учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ со шокантна молба до Саша Поповиќ: „Те молам врати ме на сцена, ќе дојдам гола“

еспресо
Се вчитува....