5.8 C
Скопје
21:13 - 6 декември, 2023

(Фото) Ќерката на Моника Белучи во врска со италијански актер: Вљубени до уши

Девица Касел го соопшти името на својот љубовник. Станува збор за 24-годишниот италијански актер Сол Нани.

Сепак, за многумина романсата меѓу манекенката и актерот не беше тајна. Факт е дека Нани уште во првата половина на октомври на социјалните мрежи објави заедничка фотографија со Дева на која ја бакнува девојката во врат, па оттогаш се проширија гласини за романса на славните личности. Дева пак, само ги потврди тоа со објавување нови фотографии со Сол на својот Инстаграм профил со зборовите: „Тоа е вистина“.

Објавата на Дева им се допадна и на нејзините познати родители: Моника Белучи и Винсент Касел, кои, патем, исто така активно го градат својот личен живот. Касел сега е во врска со австралиската манекенка Нара Баптиста, која многумина ја сметаат за слична на поранешната сопруга на актерот Тина Кунаки. А Моника Белучи од неодамна е во јавна врска со нејзиниот нов љубовник, режисерот Тим ​​Бартон.

Слични објави

(Фото) Наташа Беквалац со новогодишна елка од подот до таванот: Целата блеска во злато

Еспресо

„Ме демне пред куќа“: Софија Вергара побара забрана за приближување на маж кој ја следи

Еспресо

Мишо Ковач излезе од болница, еве како се чувствува легендарниот пејач

Еспресо

Почина српската актерка Јелена Чворовиќ Пауновиќ, позната по улогите во „Среќни луѓе“ и „Семејно богатство“

Еспресо

Среќата ве следи: Три хороскопски знаци ќе се исполнат со радост до крајот на декември

Еспресо

Неверојатно, Лепа Брена за еден ден ја распродаде загребска Арена: И тоа цела година пред концертот!

Еспресо
Се вчитува....