3.8 C
Скопје
19:27 - 5 декември, 2023

(Фото) Цеца згрми во Крагуевац во ултра мини, во Сараево лути на пејачката!

Цеца вчера одржа концерт во Крагуевац, а штом се појави на сцената „разнесе“ со својот стајлинг.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kragujevčani (@kragujevcani.rs)

Салата во која пееше Цеца беше полна до поеследно, а таа ги забавуваше сите што дојода со нејзините хитови.

Пејачката за оваа пригода избра мини бело-сребрен фустан од тантела со гол грб, а во преден план беа нејзините долги нозе.

Но, додека забавата во Крагуевац траеше и градот ечеше во знакот на Цеца, во Сараево пред настапот на нејзината колешка Александра Пријовиќ беше пуштена реклама за концерт на Цеца во овој град – а тоа налути многу од фановите на Прија.

Имено, многумина кои пристигнаа да ја гледаат и слушаат Прија во сараевска Зетра, се навредиле што пред концертот се појавила реклама за сопругата на воениот злосторник Аркан.

 

 

 

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....