7.8 C
Скопје
03:55 - 27 февруари, 2024

(Фото) Северина објави фотографија со маркантен заводник: Повеќе од пријатели?

Пејачката Северина Вучковиќ со години соработува со продуцентот Филип Милетиќ.

Долго време се шушкаше дека има нешто повеќе од обична соработка, но Севе постојано негираше и тврди дека тие се само пријатели и колеги.

Таа овој пат објави заедничка фотографија на својот Инстаграм профил и јавно му го честита роденденот.

– Среќен роденден, убав – напишала пејачката постирајќи нивно заедничко селфи, на кое праќа бакнеж.

Да потсетиме, Северина и Филип моментално се заедно во жирито на шоуто „Суперстар“. Филип има продукциска куќа, а работеше на неколку нејзини хитови како „Бред Пит“, „Италијана“ и „Узбуна“.

Освен што работат заедно, тие се дружат и приватно. Неколку пати одеа заедно на патувања, од каде објавувале заеднички фотографии.

Слични објави

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо

Натпреварувачката која излезе од „Ѕвездите на Гранд“ во солзи даде јавно ветување: Ако Саша ме врати на натпреварот, ќе дојдам гола

Еспресо
Се вчитува....