23.8 C
Скопје
15:29 - 30 мај, 2024

(Фото) Џенифер Лопез го покажа новиот луксузниот дом од 60 милиони долари: Сè блеска од сребрен и златен декор

Пејачката објави ретки фотографии од нејзиниот нов луксузен имот со сребрен и златен декор.

Џенифер Лопез конечно им овозможи на фановите да ѕирнат во нејзиниот нов мега-дом вреден 60 милиони долари што го дели со сопругот Бен Афлек. За ова пишува Дејли Мејл.

Дивата го покажа луксузниот ентериер додека позираше и се подготвуваше за блескавиот настан LACMA Gucci во Лос Анџелес во сабота.

Нејзиниот дом, кој таа и Бен го купија во мај оваа година, е украсен во бела боја со сребрени и златни детали.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Ова не е прв пат пејачката да го покаже својот огромен дом: Лопез претходно снимаше видеа во својата кујна, позираше во нејзината дневна соба и во дворот со поглед на бесконечниот базен.

Холивудската моќна двојка го купи домот претходно оваа година и се преселија ова лето во него, а Џеј Ло го надгледуваше реновирањето.

Двојката живее и со тинејџерите- близнаци на Џенифер Лопез, Макс и Ема, кои ги дели со поранешниот сопруг Марк Ентони. Бен го дели старателството над своите три деца, Вајолет, Серафина и Семјуел, со поранешната сопруга Џенифер Гарнер, а тие исто така се чести посетители на новиот дом на нивниот татко.

Според TMZ, двојката ова лето издвоила 60,85 милиони долари за замокот од 46.000 квадратни метри.

Слични објави

Брутални коментари на сметка на Николина Пишек откако објави видео од куќата: Друг ти ја средува вилата која ја купивте со покојниот маж

Еспресо

(Фото) Први фотографии од Мелина Џиновиќ по разводот: Поминува на црвено светло, фрла ѓубре низ прозорецот…

Еспресо

Почина познатиот пејач на „Гранд“, ја загуби битката со тешката болест

Еспресо

(Фото) Сопругата на Амиџиќ шокираше со објавата: „Од мажот кој те изневерил…“

еспресо

Фута направи хаос на прашање за Карлеуша: „Илузорна супериорност, без можност да му се објасни на пациентот“

еспресо

Македонецот Мите и ќерката на Џеј под водство на Фута формираа „Џеј трибјут бенд“: „Изненаден сум што сум дел од овој тим“

еспресо
Се вчитува....