14.8 C
Скопје
10:00 - 2 јуни, 2023

(Фото) Бритни Спирс секси танцува во Мексико со маж кој не ѝ е сопругот: Еве со кого ужива пејачката на одмор

Поп ѕвездата Бритни Спирс и нејзиниот сопруг Сем Асгари неодамна се најдоа на насловните страници на таблоидите поради нивната одлука да не ги носат своите венчални прстени. Спирс моментално е на одмор во Мексико со нејзиниот пријател и менаџер Кејд Хадсон, додека Асгари остана во Лос Анџелес, и дека наводно снима проект.

Бритни и менаџерот, фото Инстаграм

Фотографиите до кои дојде Дејли Мејл покажуваат како Спирс пристигнува на аеродромот без бурмата, влегувајќи во џип со плишано мече пред да замине за Кабо. Асгари, исто така, беше забележан без неговата бурма на улиците на Лос Анџелес. Сепак, извор потврди за Дејли меил, дека Асгари ја извадил бурмата затоа што снима проект, со што ги отфрла сите гласини за проблеми во нивниот брак.

Здравјето и благосостојбата на Спирс беа предмет на многу шпекулации во последните месеци. Таа претходно беше под старателство (од 2008 до 2021 година) на нејзиниот татко, кој се грижеше за здравјето и фиансиите на ѕвездата. Спирс долги години се бореше да стави крај на старателството, и да ја врати контролата врз нејзиниот живот, а нејзината битка привлече големо внимание кај медиумите и нејзините фанови.

Асгари беше партнер за поддршка на Спирс во текот на нејзините борби, а тој неодамна даде изјава во која потврди дека интервенцијата, која била планирана поради загриженоста за здравјето на Спирс, не се случила. Тој, исто така, нагласи дека Спирс има целосна контрола врз нејзиниот живот и ќе продолжи да ги носи сите одлуки што ја вклучуваат нејзината грижа без оглед на околностите.


Во меѓувреме, таа е забележана како секси танцува со менаџерот на нејзиното патување во Мексико, очигледно прилично релаксирана.

 

Слични објави

(Фото) Јорданскиот принц Хусеин се ожени со убава архитектка од Саудиска Арабија: Гламурна свадба со 1.700 вип гости

Еспресо

Астро прогноза за петок, 2 јуни

Еспресо

(Видео) Излезе новиот трејлер за продолжението на „Сексот и градот“: Кери му пишува на својот долгогодишен љубовник, Саманта се појавува само во една сцена, Миранда има проблеми во врската, а Шарлот добива нова работа

Еспресо

(Видео) Шакира испрати мистериозна порака за романса со бившиот на Селена Гомез: „Херој, извонреден, прекрасен…“

Еспресо

Среќлии во јуни: Два хороскопски знаци ќе си го подобрат животот и ќе уживаат во промените

Еспресо

(Фото) Сопругата на Брус Вилис им се обрати на фановите во име на семејството: „Продолжуваме да веруваме и никогаш нема да изгубиме надеж“

Еспресо
Се вчитува....