11.8 C
Скопје
22:09 - 29 февруари, 2024

Бракот на Харис Џиновиќ и Мелина „пукнал“ веднаш штом се вселиле во вилата на Дедиње: Нови детали за разводот на познатата двојка

Главна приказна во регионот е разводот на познатата двојка Мелина и Харис Џиновиќ, а сега извор близок до дизајнерката и пејачот откри нови детали од пропаѓањето на нивниот брак.
Наводно, Мелина и Харис во последните години се обидуваат да ги изедначат нарушените брачни односи кои настанале кога се вселиле во прекрасната вила на Дедиње.

Харис и Мелина потрошиле долго време, речиси три години, градејќи луксузен имот во Сењак, а штом се вселиле, почнале проблемите. Во естрадните кругови се шушкаше дека нешто не е во ред во нивниот брак една година претходно и дека нивната врска се заладила – тврди изворот и додава:

– Наводно се пукнало кога се вселиле. Од музичарот слушнав дека Мелина одамна не живее во ист дом и дека се вратила во станот – додава изворот за Пинк.рс.

Според изворот, пред еден месец тие се обиделе да ја изгладат врската и организирале прослава во нивниот дом, но набрзо потоа решиле да се разделат.

– Мелина организираше голема прослава, се беше во ред, но набргу потоа во естрадните кругови почнаа гласини дека таа и Харис се разделиле – заклучи изворот.

Харис ја изградил вилата во Сењак од 2017 до 2021 година кога се вселило семејството и како што се пишуваше за неа потрошил 2.000.000 евра. Според гласините, по разводот вилата ќе ѝ припадне на Мелина Џиновиќ, а со неа ќе останат двете деца, синот Кан и ќерката Џина.

Кумата на Харис Џиновиќ го „одра“ сопругот при развод, зеде милијарда евра! Дали Мелина ќе го следи нејзиниот пример?

 

Слични објави

(Фото) Кој е новата љубов на Наоми: Од мултимилионерот од Саудиска Арабија носи скапоцен прстен

еспресо

Еден од најхармоничните парови: Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат третото дете

Еспресо

(Видео) „Не можам да ти кажам“: Објавена нова песна од Оливер Драгојевиќ шест години по неговата смрт

еспресо

Сенида нападната во Австрија: Излегол од од автомобил и почнал да ѝ удира шлаканици

Еспресо

Саша Поповиќ во шок поради тоа што Кеба го направи среде емисија: „Дали си ти нормален? Ова не сум го доживеал 20 години“

jasmina.kantardzieva

(Фото) Љубовта не згаснува: Лазар Ристовски во прегратки на 39 години помладата девојка

Еспресо
Се вчитува....