Кумата на Харис Џиновиќ го „одра“ сопругот при развод, зеде милијарда евра! Дали Мелина ќе го следи нејзиниот пример?

Како бомба одекна шокантната вест дека естрадниот пар Харис и Мелина Џиновиќ се разведуваат по 22 години заеднички живот. Пејачот и модната дизајнерка се венчаа во 2014 година на јахтата „Малтешки сокол“, која е во сопственост на Филип Цептер, кој им беше кум, додека кума на свадбата беше Славица Еклстоун, … Продолжи со читање Кумата на Харис Џиновиќ го „одра“ сопругот при развод, зеде милијарда евра! Дали Мелина ќе го следи нејзиниот пример?