17.8 C
Скопје
05:49 - 24 септември, 2023

Адел колабирала зад сцена: Пејачката откри со каков здравствен проблем се бори

Славната пејачка Адел колабираше зад сцената за време на нејзината турнеја во Лас Вегас.

Како што пишува „The Sun“, член на нејзиниот тим ја нашол на подот и ѝ помогнал да стане.

„Целото тело ми го кренаа од подот“, им рекла Адел на фановите кога се вратила на сцената, пренесува „Сан“.

Таа објасни дека имала проблеми со ишијас и продолжила со настапот, но подоцна морала да направи мала пауза, бидејќи ногата почнала да ѝ трне.

„Уште две песни… Деновиве морам да се мрдам, така најмногу ми одговара поради ишијасот“, изјавила пејачката.

Слични објави

Нема договор, штрајкот во Холивуд продолжува, сценаристите ја напуштаат работата

еспресо

Марина Абрамовиќ доби покана од Зеленски да биде амбасадор на Украина

еспресо

(Фото) Бела Хадид уникатна во новата кампања на „Марк Џејкобс“, позира гола и без коса

еспресо

(Фото) Хедер Локлир, беше секс симбол на Холивуд, а сега го крие лицето од папараците

еспресо

(Фото) Сверина во друштво на мажот со кој ја поврзуваа

Еспресо

Астро прогноза за сабота, 23 септември

Еспресо
Се вчитува....