„Висина“, „силикони“, „родена“: Погледнете што најчесто бараат луѓето на „Гугл“ за Лила Филиповска (ФОТО)

Сте пробале ли преку „Google“ да дознаете што најчесто бараат за познатите личности од Македонија?

Ќе ја земеме за пример познатата водителка Лила Филиповска.

 

View this post on Instagram

 

Долгото топло лето сеуште трае а јас имав среќа дел од него да поминам во Бисерот на Турција…Анталија ⭐️⭐️⭐️ заедно со агенцијата која на многумина ви го разубави одморот @fibulaairtravelmk Веќе сè од таму ми недостига ама па среќа дека постојат фотографии кои остануваат вечно и ги чуваат спомените. Оваа фотка е направена во прекрасниот @titanicmardanpalace со камерата на мојот Iphone XS Max од @mobelix_premium_mobilara ❤️ #summer #titanicmardanpalace #antalya #iphone #turkey #life #friends

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Доколку во пребарувачот го напишете нејзиното име и презиме на кирилица, ќе ви се појават неколку наслови, односно што највеќе ги интересирало луѓето за Филиповска.

Да бидеме искрени, не очекувавме дека луѓето ги интересираат токму овие работи.

Погледнете:

Фото: Принтскрин

Слични објави

Легендарната актерка го прослави 79 роденден, но ќе се шокирате како изгледа денес!

Васко Спасоски

Заврши 11 сезона на „Еден на Еден“: Во последната емисија ќе ја видите екипата на едрење по грчките острови! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

По Оскарите се одложува и 78-то доделување на Златен глобус

Еспресо

Полубратот на Меган Маркл на работ на егзистенција: Останав без куќа, за малку ќе морав и да просам…

Еспресо

ТЕШКИ ОБВИНУВАЊА ЗА ЈУТЈУБ-ЅВЕЗДАТА: Лажел дека симнува црна магија, земал многу пари за тоа!

Igor

Мадона го даде своето мислење за обвинувањата против Мајкл Џексон: Им ги затвори устите на критичарите!

Igor

Остави Коментар

петнаесет + Осумнаесет =

Слични објави

Марк Волберг откри како го загубил вишокот на килограми за само пет дена (ФОТО)

Еспресо

Северина на премиерата на „Игра на тронови“

Igor

ДАРКО ЛАЗИЌ ДОБИ СИН: Еве кое име го одбра за својот наследник

Igor

„Му купив гаќи и патики, дека немало таму“: Весна Бејби се збогуваше со синот и објави емотивна порака! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Шакира не сака да се мажи: Бракот ме плаши, сакам да бидам љубовница

Слободен печат

Бурна љубовна приказна: Била БИЧУВАНА, присилувана на АБОРТУС, а сега изгледа како вистинската ХУРЕМ СУЛТАН (ФОТО)

Igor