Видео хороскоп за 20.05.2019, понеделник

Овните нека се препуштат на својата креативност, Биковите да ја смират сентименталноста, а Раковите нека им помогнат на своите помлади колеги.

Слични објави

Пронаоѓачот на „World Wide Web“ најавува редизајн на сајбер просторот: Луѓето треба да имаат контрола

Еспресо

Кралицата ја соопшти својата одлука: Транзитен „Мегзит“, а повеќе би сакала тоа да не е така!

Еспресо

Џони Деп планира да се венча со девојката со која се бакнуваше во Белград

Igor

Шон Мендез: Со години ме присилуваат да признаам дека сум хомосексуалец!

Еспресо

Која е девојката со тетоважи што му е утеха на Брајан Остин Грин по разводот?

Еспресо

Дневен хороскоп за 5 март: Прочитајте што ве очекува овој четврток

Еспресо

Остави Коментар

три + 9 =

Слични објави

Наташа Беквалац без градник на настап во Штип! Машката публика во први редови (ФОТО)

Igor

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Еспресо

Дневен хороскоп за 23 април: Близнаците се подготвени за нови промени, Вагите ќе имаат проблеми со партнерот

Еспресо

Кејт и Вилијам го очекуваат четвртото дете! Сè се случило за време на изолацијата!

Еспресо

Автомобили од Драгана Мирковиќ купуваат и светските ѕвезди: Меѓу купувачите Ван Дам и Џеј Зи (ФОТО)

Еспресо

„Изгледаш прекрасно“ Тешка дијагноза и драстична промена на Селма Блер – Еве за што станува збор (ФОТО)

Igor