34.8 C
Скопје
18:47 - 22 јули, 2024

(Видео) Згодни и секси: Данијела Димитровска и нејзиниот дечко ги покажаа извајаните тела на плажа

Српската манекенка и водителка Данијела Димитровска со објавата ги воодушеви своите следбеници на Инстаграм.

Имено, таа позираше во розов едноделен костим за капење и ја покажа својата извајана фигура, а потоа откри дека не била сама на одмор.

Во еден момент во кадар влезе и нејзиното момче, поранешниот фудбалер Јеврем Косниќ, кој исто така доби бројни пофалби за својот изглед.

Во коментарите им порачаа дека се убава двојка и дека се гледа дека блескаат еден до друг.

 


Потсетуваме, Данијела влезе во врска со Косниќ по разводот од српскиот водител Огњен Амиџиќ, со кој го има синот Матија.

Слични објави

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо

(Фото) Џина Џиновиќ има нов дечко: Веќе не го крие и страсно се љуби со него пред сите

Еспресо
Се вчитува....