Ужива во Хрватска: Новак Ѓоковиќ од птичја перспектива (ФОТО)

Бројни фанови му оставија лавина од позитивни коментари…

Откако го освои Вимблдон, Новак Ѓоковиќ се одмара во Хрватска заедно со својата сопруга Јелена. Тие ја избраа Корчула за место кое најмногу им одговара.

Тој неодамна предизвика големо внимание со објавувањето на видеото како ја пее нумерата „Kad mi dođeš ti“ од легендарниот Оливер Драгоевиќ, а сега повторно воодушеви со оваа прекрасна фотографија од птичја перспектива.

Погледнете ги Ноле и Јелена на заслужениот одмор…

Слични објави

Ги покажаа ОБЛИНИТЕ во коцкесто бикини (ФОТО)

Igor

Карлеуша „удри“ по Анастасија: Кога ќе помислиш на мене, стани и стој мирно! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дознајте дали несвесно ја уништувате вашата љубовна врска

Igor

Дневен хороскоп за 29 март 2019, петок

Igor

И нема рамна: Беспрекорното издание на Меланија Трамп! (ФОТО)

Igor

Уште спомениците не завртеа глава по оваа девојка на градскиот плоштад (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

осум − 1 =

Слични објави

Адријана Лима не крие во што е тајната на нејзиниот беспрекорен изглед (ФОТО)

Igor

За оваа БУЈНА ИНФЛУЕНСЕРКА полудеа славните фудбалери, а таа откри кои! (ФОТО)

Igor

Џејми Ли Кертис: Кирк Даглас ми го спаси животот! (ФОТО)

Еспресо

Меланија Трамп и Кејт Мидлтон ги прошетаа пролетните зелени фустани: Чиј модел е поубав?

Igor

Ќе ве воодушеви овој прелиен колач без брашно

Igor

Не знаете каде на зимување? Ова е најдоброто луксузно скијачко одморалиште во Швајцарија!

Еспресо