ТУНА навистина има со што да се пофали (ФОТО)

Пејачката од Скопје, Алтуна Сејдиу по објавувањето на нејзината најнова песна „Амони“, продолжи со објавување и на прекрасни фотографии на инстаграм-профилот. Во последната фотосесија, која според Експрес е реализирана од фотографот Норик Ука, Туна изгледа навстина секси.

Додека на некои од фотографиите ѝ се гледа само лицето, на последната слика Туна одлучи да ги покаже и градите.

Таа се појавува со длабоко деколте, а дефинитивно има што да покаже.

View this post on Instagram

📸 @norikuka

A post shared by 𝗧𝗨𝗡𝗔 (@tunasejdi) on

Слични објави

Во бременоста дојде до дури 110 килограми: Џесика Симпсон успеа да се врати во топ форма, а нејзиниот тренер открива како! (ФОТО)

Еспресо

5 намирници за силна ерекција

Igor

Бекам остана без возачката дозвола поради мобилниот телефон

Igor

ЈЕЛЕНА И ДУШКО ПО СКАНДАЛОТ СО СОРАЈА: За едно се согласни и двајцата

Igor

ПАМЕЛА ОТКРИВА: Што е нејзин главен адут во заведувањето на мажите? (ФОТО)

Igor

КАКВА МАЈКА, ТАКВА ЌЕРКА: Тамара и Хана „шијат“ кај ист кројач (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

пет × 2 =

Слични објави

Од својата мајка го наследила добриот изглед: Ќерката на Гвинет Палтроу има 16 години и таа е вистинска убавица! (ФОТО)

Еспресо

Антониа Гиговска облече голема зимска јакна, но заборави да си стави градник! (ФОТО)

Васко Спасоски

Вака изгледа кога СЕВЕРИНА ќе ги здружи силите со својот СВЕКОР (ВИДЕО)

Igor

Премиера на нова серија: По младиот, следува „Новиот папа“

Слободен печат

Поранешна учесничка во „Парови“: Ме киднапираа и ми се закануваа дека ќе ме фрлат во Скадарско езеро (ФОТО)

Igor

Испливаа досега НЕВИДЕНИ ФОТОГРАФИИ од Меган Маркл: На само 9 години се борела за многу важни работи! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor