Тамара ги освои симпатиите на Бој Џорџ

Покрај многумината познати лица од регионот, нашата Тамара доби уште еден познат фан.

Станува збор за англискиот пејач Бој Џорџ кој напиша дека гледа Евровизија и навива за Тамара Тодевска.

Тој ова го објави на својот Твитер профил, а веќе има и многумина кои го поддржуваат.

Слични објави

Наоми Кемпбел (49): Јадам само еднаш дневно за да ја сочувам манекенската линија, тоа не е изгладнување!

Еспресо

Нова сезона на Фчерашни новости: Ќе имаат доста материјал за работа! (ВИДЕО)

Igor

Жени обрнете внимание – Ова се најголемите сексуални желби на секој маж!

Igor

ЏИМ КЕРИ ја разгневи јавноста со провокативна карикатура за АБОРТУС

Igor

СТЕ КАЖАЛЕ БАРЕМ ТРИ: Ова се 6 „бели лаги“ кои ги кажуваме утрото потоа

Igor

Сопругот на АДЕЛИНА ТАХИРИ фотографиран во друштво на ПОЗНАТА ПЕЈАЧКА (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

2 × 2 =

Слични објави

По Џенифер Анистон и оваа ѕвезда стана дел од Инстаграм (ФОТО)

Igor

Угостител за пример: Столе Стоилов го затвора неговиот ресторан поради коронавирусот!

Васко Спасоски

Фотографии поради кои Бредли Купер длабоко ќе се покае: Ирина се огласи за првпат по раскинувањето (ФОТО)

Igor

Хари и Меган блеснаа во црвено – Парот полека но сигурно се збогува од кралските должности (ФОТО)

Еспресо

ВИЛИЈАМ НЕ ГО НАПРАВИ ТОА: Откако стана татко, Хари ѝ оддаде почест и на лејди Ди

Igor

Деми Ловато е во врска со младата ѕвезда, а Инстаграм е виновникот кој ги откри! (ФОТО)

Еспресо