21.8 C
Скопје
09:12 - 15 јуни, 2024

Северина наскоро ќе има свои стикери на Вибер, видете какви!

Иако многумина најавуваа крај на нејзината кариера, Северина повторно покажа дека е во чекор со трендовите. Таа е првата славна личност од Хрватска која оствари соработка со компанијата „Ракутен Вибер“ и лансираше сопствен пакет налепници (стикери).

На својот инстаграм-профил со фановите ја подели оваа вест и напиша коментар дека во четврток, на денот на промоцијата на нејзиниот нов албум „Ало“, налепниците на Вибер ќе бидат достапни за преземање во Хрватска, Босна и Херцеговина, Србија, Црна Гора и Словенија.

„Се надевам дека ќе уживате во нив и ќе ги делите со пријателите“, напиша пејачката на нејзиниот инстаграм-профил.

 

Слични објави

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо

(Фото) Сопругата на Дарко Лазиќ се соблече во шестиот месец од бременоста! Го покажа стомакот во минијатурно бикини

Еспресо
Се вчитува....