Почина глумицата која го глумеше ликот на Магда во „Сексот и градот“

Глумицата Лин Коен, која ја гледавме како домашната помошничка на Миранда во серијата „Сексот и градот“, почина вчера на 86-годишна возраст.

Во познатата серија го толкуваше ликот на Магда, домашна помошничка и дадилка од Украина, која сите ја обожаваа поради односот кон Миранда.

View this post on Instagram

Very very new Instagram. I'm excited!

A post shared by Lynn Cohen (@lynn.cohen) on

Слични објави

Брук Шилдс во минијатурно бикини ги потсети фановите на култниот филм: Уште една плава лагуна

Слободен печат

Овие 3 хороскопски знаци се најдобри татковци!

Еспресо

На Лукас му се закануваат со СМРТ, а тој не престанува со навредите: Ќе ги најдам сите што ми се закануваат!

Igor

ПРИНЦОТ ХАРИ ГИ ИЗНЕНАДИЛ ПАТНИЦИТЕ: Поради неговиот потег го споредуваат со мајка му, принцезата Дајана

Igor

Не го чувајте лакот на ноктите повеќе од 5 дена! Може сериозно да ви ги оштети ноктите

Igor

Јелена Розга ја разбуди фантазијата на фановите (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

14 − десет =

Слични објави

Пејачката Аделина Тахири ги спушти панталоните и ѕирнаа гаќичките! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кое вре­ме е нај­ло­шо за ру­чек ако са­ка­те да ос­ла­бете

Igor

АСТРОЛОЗИТЕ ТВРДАТ: Меган и Хари ќе добијат дрско и тврдоглаво дете

Igor

Не нанесувајте шминка со валкани четки

Igor

Краток фустан и деколте во преден план! Марјана Станојковска изгледа… (ФОТО)

Igor

Вистински културен спектакл низ Скопје – ТАМАРА ТОДЕВСКА блескаше во „Звуците на Чаршијата“ (ФОТО)

Igor