НЕ СЕ НИ ОБИДУВАЈТЕ: Жените во овие три хороскопски знаци не можете да ги надмудрите

Жените родени во овие три хороскопски знаци имаат внатрешен мир и висока емоционална интелигенција, што ги прави невозможни дури и за најмала манипулација.

БИК

Жените Бикови се познати по тоа што секогаш делат издржани совети. Тие сакаат зрели и одговорни мажи кои нема ни да помислат да си поиграат со нив и нивните чувства.

ОВЕН

Жените родени во знакот Овен уште од најмлада возраст се самостојни, полни со самодоверба, стабилни и умеат да препознаат глумење уште по првата реченица. Сакаат партнер кој има слични амбиции како нив.

ДЕВИЦА

Тие се љубителки на мирот и складноста и не дозволуваат никој да им го наруши тоа. Мразат матни работи, па затоа не се ни обидувајте да ги манипулирате. Сакаат мажи кои се полни со разбирање.

Слични објави

Цеца воодушевена од дочекот во Штип: Погледнете со што ѝ била преполна собата! (ВИДЕО)

Igor

Анастасија Ражнатовиќ едвај чека прилика да се разголи: Погледнете во какво бикини позира! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кај Ријана нема граници кога станува збор за сексапилот (ФОТО)

Еспресо

МИРИС НА ДЕТСТВО: Колач со модри сливи (РЕЦЕПТ)

Igor

СТЕ СЕ ЗАПРАШАЛЕ ЛИ НЕКОГАШ: Од каде доаѓа името на шопската салата?

Igor

Мадона (60) се однесува како незрела тинејџерка: На сите им беше непријатно да ја гледаат! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

2 × два =

Слични објави

КАКО ГО ЗАПОЗНАВ ПАРТНЕРОТ: Антониа Гиговска откри како се „ќариле“ со момчето Иван (ФОТО)

Igor

По Џенифер Анистон и Метју Пери се приклучи на Инстаграм! (ФОТО)

Еспресо

Се огласи поранешната сопруга на новиот дечко на Лејди Гага (ФОТО)

Igor

Врската со партнерот ви е здрава и хармонична или се лажете себеси?

Igor

И ТИТО му бил фан: Кирк Даглас во Југославија прокоцкал 100.000 долари за една ноќ (ВИДЕО)

Еспресо

Здрави грицки од вашата кујна: Сусам интегрални кекси

Igor