НАТАША ОБЈАВИ СРЕЌНА ВЕСТ: Доби честитки и од познати и од непознати

Познатата пејачка освен по многубројните хитови, но и јавни скандали, позната е и по својата позитивна енергија и смисла за хумор.

Таа често се шегува и на своја сметка, а со тоа ги засмева своите следбеници на Инстаграм. Како што јавноста веќе знае, Наташа Беквалац зад себе има три неуспешни бракови, а на инста-стори сподели фотографија од натпис за една жена која се мажела 17 пати.

Во описот напишала:

„Предизвикот е прифатен!“

Поради ова добила многубројни честитки, но оние кои добро ја познаваат лесно ја сфатиле шегата.

Принтскрин/Инстаграм

Слични објави

Србите не сакаат да го видат: Кајмакоски на српска телевизија покажа двоглав орел (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп за 20 март 2019 (среда)

Igor

Повторно заедно: Аца Лукас и Соња Вуксановиќ заедно во Рим! (ФОТО)

Васко Спасоски

Тајната за прекрасната коса на Џенифер Анистон е во шампон за коњи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Вака изгледаат велигденските јајца на пејачката Тамара Тодевска (ФОТО)

Васко Спасоски

Ким Кардашијан се обиде да го бакне Кание, а тој „ладно“ ја одби! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

девет − 7 =

Слични објави

Најдобрата поранешна сопруга: Џенифер Гарнер му ја спасува кариерата на Бен Афлек!

Еспресо

Џони Деп планира да се венча со девојката со која се бакнуваше во Белград

Igor

Како српскиот принц Ѓорѓе Караѓорѓевиќ завршил во лудница?

Еспресо

Доминго поднесе оставка од Операта на Лос Анџелес

Igor

Наследничката на империјата Ламборџини го посрамоти семејството (ФОТО)

Igor

Намирници кои морате да ги имате при рака доколку ви се лоши додека патувате

Еспресо