21.8 C
Скопје
09:25 - 15 јуни, 2024

Најважната личност на Цеца се исели од вилата, сега е видена на Дедиње: Не присуствуваше на свадбата на Анастасија

Вчера, 28 мај, во вилата на Ражнатовиќ се одржа тајна граѓанска венчавка на Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ, како што ексклузивно објави „Телеграф“.

Церемонијата и прославата, за блискиот круг на пријатели и членови на семејството, се одржа во вилата на Дедиње, но не се славеше долго, бидејќи само два часа по венчавката сите речиси ја напуштија вилата.

Екипата на „Телеграф“ денеска ја сними најважната личност во животот на Цеца, покрај децата – секако.

Фото: Скриншот

Нејзината сестра Лидија, која се исели од вилата по 20 години заеднички живот со Цеца, денеска е фотографирана како излегува од вилата.

Излегла со маж, а пред неа ја чекал сопругот Предраг Оцокољиќ.

Да потсетиме, Лидија е во брак со поранешниот фудбалер Предраг Оцокољиќ речиси 20 години, а речиси исто толку долго живеат заедно со Цеца во нејзината вила. Како што неодамна откри балканската ѕвезда, тие и нивните деца се иселиле од куќата по две децении заеднички живот.

Слични објави

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Два хороскопски знаци овој викенд ќе добијат дарежлив подарок од универзумот

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо
Се вчитува....