КАКО БЛИЗНАЧКИ СЕ: Едната има презгоден сопруг, а другата нема среќа со мажите

Овие две сестри актерки личат една на друга како да се близначки, но нивните животни приказни се далеку од слични.

Додека Пенелопе има светска кариера, а сопруг ѝ е Хавиер Бардем, Моника Круз е позната по една голема улога во ТВ-серија, „Чекор понапред“.

Исто така, Моника, исплашена дека никогаш нема да го сретне мажот на својот живот, во 2013 година забременила со ин-витро процедура, од непознат донатор и на тој начин ја реализирала својата желба да стане мајка.

моника и пенелопе круз
Фото Профимедиа

Слични објави

Филмски фестивал во Венеција: НАЈДОБРО ОБЛЕЧЕНИ ѕвезди кои досега се прошетаа по црвениот тепих (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Принцот Вилијам го прекрши строгото кралско правило! (ФОТО)

Еспресо

Сакаше да ги поздрави фановите, па за малку не падна од балконот (ВИДЕО)

Igor

ДУРИ СЕГА ПОЧНУВА СКАНДАЛОТ: Се појави побегнатата жена на шеикот од Дубаи

Igor

Откриена тајната на нејзината витка става: Емина Јаховиќ е меѓу првите на Балканот која го „подврзала желудникот“? (ФОТО)

Васко Спасоски

Кетлин Џенер планира дете со речиси 50 години помладата девојка

Igor

Остави Коментар

16 − 5 =

Слични објави

ВИДЕО: Токан од „Амадеус“ како да знаеше каква судбина го чека: Погледнете која песна ја пеел пред неколку недели!

Васко Спасоски

Рита Ора, секси во танга бикини (ФОТО)

Igor

Жената на познат српски фудбалер очајна поради операцијата на носот: Не сум поубава, бев идиот! (ФОТО)

Васко Спасоски

АКВАМЕН сепак не може без вода: Џејсон Момоа на одмор во Венеција

Igor

Бритни Спирс повторно бремена? Сем Асгар загрижен за нејзиното ментално здравје

Еспресо

СТАРОМОДНАТА МАРАЈА: Пејачката призна со колку мажи спиела досега

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian