19.8 C
Скопје
04:35 - 20 јули, 2024

Излезе од психијатрија: Популарната ѕвезда никогаш не изгледала полошо

Бритни Спирс ја напушти психијатриската установа во која беше сместена уште од јануари оваа година.

Папараците снимија фотографии од Бритни како излегува од еден хотел во придружба на своето момче, кое од неа е помладо 12 години. Тој цело време ја штител од будното око на новинарите.

Но, како што може да се види од фотографиите, некогашната омилена тинејџерска ѕвезда, изгледа навистина лошо.

Според коментарите на социјалните мрежи, таа всушност никогаш не ни изгледала полошо, дури ни во времето на нервниот слом.

Фото Профимедиа

Слични објави

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо
Се вчитува....