ХИТ-ФОТО! Ако Арнолд Шварценегер живееше во Македонија и работеше за 200 евра плата – ќе изгледаше вака! (ФОТО)

На социјалните мрежи се појави фотографија од човек кој што премногу наликува на светски познатиот актер – Арнолд Шварценегер.

Се разбира, некој беше доволно креативен и на истата фотка напишал коментар кој веруваме дека ќе ве насмее.

„Арнолд Шварценегер ако живееше во Македонија и работеше за 200 евра плата“.

Погледнете ја фотографијата:

Фото: Принтскрин/Инстаграм

 

Слични објави

„Ангелите на Чарли“: Северина и другарките позираат во секси бикини! (ФОТО)

Еспресо

Нејзиното лице е сто проценти пластика: Фановите шокирани од изгледот на славната русокоса (ФОТО)

Еспресо

Фатална Колумбијка која мами воздишки кај мажите ширум светот (ФОТО)

Еспресо

Бела кожа, затегнато лице и тенка половина на 62 години: Сите гледаа во сестрата на Мајкл Џексон (ФОТО)

Igor

Евровизија ќе се одржува, но погледнете кога!

Еспресо

Вратете се во минатото и присетете се на овој безвременски цртан филм на Дизни (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

5 − четири =

Слични објави

Познатиот пејач Владо Георгиев со чудна изјава: Никогаш нема да ја оженам мајката на моите деца! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ќерката на Бијонсе се повеќе личи на мајка си! (ФОТО)

Слободен Печат

Еве зошто не треба да ги фрламе семките од лубеница

Igor

Дали сексот е вистинскиот начин да го преболите раскинувањето?

Igor

„Копи-паст“: Вака изгледа таткото на Жељко Јоксимовиќ (ФОТО)

Васко Спасоски

Ким Кардашијан може да се кандидира за претседателка на Америка: Нејзиниот пријател ги откри плановите!

Еспресо