16.8 C
Скопје
15:22 - 27 февруари, 2024

(Фото) „Телешка главо“: Теодора Џехверофиќ брутално одговори на критиките на Инстаграм

Српската пејачка Теодора Џехверовиќ е многу активна на социјалните медиуми, а често објавува провокативни фотографии кои предизвикуваат лавина од коментари.

Сега таа објави фотографија на Инстаграм на која позира во провокативно издание, чорапи и оглавник за четки.

Нејзините следбеници често ја фалат, но не сите имаат убаво мислење за неа, па некогаш може да се прочитаат и негативни коментари под нејзините објави.

„Сега ја гледам емисијата ‘Папарацо лов’, многу се правиш важна. Запомни дека мајка ти е шнајдерка, а татко ти градежник“, ѝ напиша еден корисник на Инстаграм.

„Телешка главо, ако мислиш дека ова што ми го напиша е навреда за мене – тогаш многу си се зезнал“, му одговори пејачката.

Фото: Скриншот/Инстаграм

Да потсетиме, Џехверовиќ беше оперирана на 6 јануари на Божиќ поради циста која ѝ пукна на јајникот, а неодамна покажа како изгледа по интервенцијата.

Во моментов, таа ужива во принудниот одмор, каде што се соблече во костим за капење и го покажа своето прекрасно тело.

Јасно е дека по операцијата пејачката решила да си даде мала пауза, која очајно ѝ е потребна, бидејќи постојано работи со полна пареа.

Слични објави

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо

Јована Јеремиќ ја поминала ноќта во вилата на дечко ѝ милионер: Сите го коментираат нејзиниот појадок

Еспресо

„Ме разочара…“: Ќерката на Гоца Тржан за првпат јавно проговори за односот со својот татко

Еспресо

Убави вести: Крајот на зимата ќе им донесе голема среќа на три хороскопски знаци

еспресо

(Видео) Згодниот Педро Паскал пијан ја прими наградата САГ: „Правам будала од себе, но ви благодарам многу“

еспресо

Учесничка во „Ѕвездите на Гранд“ со шокантна молба до Саша Поповиќ: „Те молам врати ме на сцена, ќе дојдам гола“

еспресо
Се вчитува....