9.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

(ФОТО) ПЕРО АНТИЌ ИМА НОВО МАЧЕ: Оваа убавица ја обожава неговата брада

Актуелниот претседател на Кошаркарската Федерација на Македонија како и поранешен кошаркар и член на македонската кошаркарска репрезентација, Перо Антиќ се пофали со ново милениче на социјалните мрежи.

Фото: Принтскрин/Instagram
Фото: Принтскрин/Instagram
Фото: Принтскрин/Instagram

Мало преслатко маче се криеше во густата брада на Перо. Поранешниот кошаркар сподели видео на својот инстаграм – профил на кое можеше да се забележи дека мачето вистински уживаше во неговото внимание, а гласното предење само го потврди тоа.


Кој е полот, а притоа и името на мачето, не знаеме, но веруваме дека за тоа ќе се погрижат неговите синови. Ние мислиме дека оваа „маза“ е женско маче. Оставаме на Перо наскоро да ни открие повеќе детали за оваа негова нова љубов.

Слични објави

ДАЛИ СТЕ ВИЕ МЕЃУ НИВ?: Ова се најљубоморните и најпосесивните хороскопски знаци

Еспресо

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Како да направите совршени ражничи овој викенд

jasmina.kantardzieva

(ФОТО) ЦВЕТЕН РАЈ НА 1.100 МЕТРИ НАДМОРСКА ВИСИНА: Искусна фризерка, „исфризирани“ цвеќиња!

Ј.К.Д

(ВИДЕО) 14 ГОДИНИ ТАГА ПО ТОШЕ: А кој може тебе да те заборави?

М.Т

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРЕЦИЗИРА: До колку степени ќе се згрееме и кога?

Ј.К.Д

ПЕТАР ГРАШО КОНЕЧНО СЕ ОГЛАСИ ЗА НОВАТА ВРСКА: Има уште многу нешта што не ги знаете!

Ј.К.Д
Се вчитува....