-5.2 C
Скопје
23:24 - 25 јануари, 2022

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Лидија Вукиќевиќ со неверојатна трансформација – порцеланска кукла!

Лидија Вукиќевиќ

Актерката Лидија Вукиќевиќ на својот инстаграм-профил постојано објавува фотографии на кои изгледа совршено, секогаш е нашминкана и на истите можеме да видиме колку е затегнато и убаво обликувано нејзиното тело.

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Глумицата Лидија Вукиќевиќ на 59 години е млазен авион!

Бидејќи актерката сака исклучително силна шминка, овој пат довербата да ја разубави ја пропуштила на популарниот шминкер Стефан Суботиќ, кој инаку е познат по екстремните трансформации.

Нејзината фотографија шминкерот ја сподели на својот инстаграм-профил а можеме само да кажеме само едно – секоја чест!

„Жената која е редок пример за некој за кого годините не претставуваат ама баш ништо. Млад дух, позитивна енергија, убавина која плени и повторно енергија, енергија, енергија… Те сакам“, напиша тој.

Вака досега не сме имале прилика да ја видиме, а интересно е што носи и впечатлив накит, како принцеза или порцеланска кукла!

Слични објави

(ФОТО) ТОНИ ЦЕТИНСКИ: Среќен роденден Тоше! Ти и Аки повторно запејте ја „Есен во мене“

Милена Ри

ЕЛТОН ЏОН ПОЗИТИВЕН НА КОРОНАВИРУСОТ: Долгоочекуваните концерти се откажани!

М.Р.

СОВЕТИ И ПРИДОБИВКИ НА СЕКС ЗА ВРЕМЕ НА МЕНСТРУАЦИЈА: Табу или задоволство?

Еспресо

(ФОТО) ИЛИНА АРСОВА СЕ ПРОСТИ ОД МАЕСТРО ЏАМБАЗОВ: Ние вака ќе си се памтиме, насмеани и ведри…

М.Р.

(ФОТО) ЛИЛА ОТКРИ СО КОЈ ГО ДЕЛИ КРЕВЕТОТ: Вистински убавец со зелени очи!

М.Р.

РАЗГОВОР СО МАРИЈА ПИЈАНМАНОВ, НАШИНКА ВО ПАРИЗ: Се будам со вкусна паштета од патка, мојот живот наликува на изложба во музеј, сопругот ми го подари Париз!

Ј.К.Д
Се вчитува....