5.8 C
Скопје
05:07 - 4 март, 2024

(Фото) Јована Јеремиќ објави слика од када: Водителката се капе гола во пена и се полива со вино

Српската водителка Јована Јеремиќ, важи за една од најинтригантните личности на регионалната јавна сцена. Јавноста коментира сѐ за неа, а сега таа реши да ги почести своите следбеници со провокативно издание.

Имено, Јеремиќ објави слика од својата када, објава која предизвика вистинска лавина коментари на Инстаграм.

Таа се сликала додека се капела во када полна со пена, додека едната нога ја дигнала нагоре и од чаша си истурила вино на голите нозе.

„Јована гори“, „Гледам и не верувам“, „Едно големо браво за храброста“, „Бомба“, „Вистинска лавица“, гласат дел од коментарите.

Јована Јеремиќ
Фото: Инстаграм/Јована Јеремиќ

(Фото) Јована Јеремиќ за првпат објави фотографија со 14 години постариот дечко: Го покажа златото што ѝ го купил

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....