„Еспресо.мк“ и Стефан Лазаров заедно во Белград: Погледнете го интервјуто со Нучи! (ВИДЕО)

Почнувајќи од денеска (недела) па во текот на наредните денови „Еспресо.мк“ во соработка со најпознатиот јутјубер во нашата земја Стефан Лазаров ви носи ексклузивни интервјуа направени во српската престолнина.

Ќе имате прилика да ги видите моментално најголемите јутјуб-имиња на Балканот, познати пејачи, пејачки, а исто така ќе имате прилика да погледнете и како размислуваат белграѓани и белграѓанки на одредени теми.

Денеска започнуваме со добро познатиот „Карпул караоке“, а гостин на Стефан му беше популарниот Нучи!

Погледнете:

Слични објави

Родена е Мараја Кери, „Атомско склониште“ го објави својот прв албум и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

На 18 февруари Дејвид Гилмор стана дел од „Pink Floyd“, родена е Јоко Оно и уште многу работи кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Хали Бери го промени имиџот: Со оваа слика го откри новиот детаљ (ФОТО)

Igor

Мажите во овие хороскопски знаци се најверни!

Igor

Евровизија 2019: ТАМАРА блесна и на втората проба (ФОТО)

Igor

Брз, едноставен и супервкусен оброк за целото семејство – Тестенини со пилешко и спанаќ (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

2 + Шестнаесет =

Слични објави

Антонија Гиговска: Спокојот на Пелистер ме подготвува за нови музички дела

Теодора Циклевска

Џенифер Анистон искрено за неверството на Бред Пит: Бев во шок!

Еспресо

Водолиите се чекор пред другите во времето: Психолошки профил на хороскопските знаци

Еспресо

БРИТАНЦИТЕ ШОКИРАНИ ОД СООПШТЕНИЕТО НА МЕГАН И ХАРИ – Таа е злобна и ќе биде уште полошо!

Еспресо

Недостига неговиот глас: Необјавена „Божиќна песна“ од Влатко Илиевски и хорот „Златно славејче“

Васко Спасоски

Хороскоп за 22 ноември петок, Биковите со љубовни проблеми, Јарците да се пазат од некој пријател

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian