Бившата девојка на Аца Лукас уапсена во Црна Гора поради проституција

Плејбој зајачицата Божана Вујиновиќ, во јавноста позната и како поранешна девојка на Аца Лукас, заедно со манекенката Александра Морача наводно се уапсени ноќта во вторникот во луксузен хотел во Бечичи поради проституција, неофицијално дознава Курир.

„Во моментот на апсењето се наоѓале со 6 турски државјани кои наводно ги најмиле за давање сексуални услуги. Според некои наводи, тарифата на девојките за една ноќ со Турците била 500 евра по лице“, наведува извор од Црна Гора.

„Апсењето се случило пред вчудоневидените гости кои ги гледале полицајците како ги апсат атрактивните девојки. На почетокот не им било јасно за што се работи, а потоа се прочуло дека станува збор за елитна проституција и дека убавиците давале сексуални услуги за пари“ додава изворот.

Слични објави

Од буцкастата Бриџит Џонс до неверојатна убавица! Рене и се врати на глумата, но со нов имиџ (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

КОЈ Е БОКИ 13? Од шоумен, преку газда на телевизија, до затвореник во Шутка (ВИДЕО)

Igor

Родени шефови – Тие се најупорните и најдоминантните хороскопски знаци!

Igor

Ако имате проблеми со срцето, внимавајте кога ќе ја видите ЕНЦА (ФОТО)

Igor

ПРЕКРАСЕН ЛЕТЕН ВКУС: Торта со лубеница и наполитанки (РЕЦЕПТ)

Igor

Алек и Хиларија Болдвин уште еднаш докажаа дека трагедиите не им можат ништо!

Еспресо

Остави Коментар

шест + единаесет =

Слични објави

Романтичната љубовна приказна на еден од најголемите холивудски заводници, актерот Метју Меконахи!

Слободен Печат

Елен Деџенерис се пошегува дека луксузната вила ѝ е како затвор и доби остри критики

Еспресо

ОТКРИЕНА ТАЈНАТА: Што се случуваше 7 часа пред да биде објавено дека Меган се породила?

Igor

Нема веќе криење! Синот на поранешниот претседател Ѓорѓе Иванов, Иван во љубовна врска со спортистка (ФОТО)

Igor

Таа е една од најплатените љубовници на сите времиња: Има сè што ќе посака (ФОТО)

Еспресо

Ози Озборн со „Обичен човек“ го опишува своето необично животно патешествие

Михаило Донев