Александра Пријовиќ открива детали од спалната соба: Го заведувала Филип со играчки од секси шоп

Александра Пријовиќ избегнува да зборува за интимата, ама направи исклучок и откри што прави во креветот со својот сопруг Филип Живојиновиќ. Фолк ѕвездата објаснува зошто исклучиво води љубов со заштита, пишува Србија данас.

„Не би требало да забременам следниве две години. Така ме советуваше докторот, ама секако нема долго да чекам, зашто откако го добив синот Александар и видов колкава љубов е тоа, би сакала пет деца. Ама не треба да се претерува, ќе бидам среќна и со три. И Филип сака повеќе деца, тој е прекрасен татко“, рекла Александра.

Александра открива и како го заведува сопругот.

Instagram

„Бев во секс шоп првпат во животот. Отидов сама, без Филип и купив нешто за да го изненадам. А како го изненадив не сакам да кажувам, важно е дека успеав“, рекла пејачката.

„Ја чуваме нашата љубов и нашата интима само за себе. Мислам дека покажавме колку е голема нашата љубов, а оваа година добивме и нешто најубаво, синот Александар“, со насмевка продолжила Александра.

Пејачката признава дека некогаш сака да си ја проба среќата во коцкањето.

„Признавам дека неколкупати сум влегла во казино за забава. Најмногу пари изгубив во Лас Вегас и во Монте Карло. Ако отидеш таму, фора е да посетиш казино. Филип и јас одиме заедно, ставам нешто ситно, играме, се забавуваме. Повеќе добивам јас отколку Филип, па може да се каже дека имам малку среќа во коцкањето“, рекла Александра.

Слични објави

Никој не знае од каде се појави: Мис на Србија горда со албанскиот орел (ФОТО)

Igor

СРБИЈА ВО ШОК: Која е главната проститутка на српската естрада?

Igor

Кристина Агилера не може да се насмее поради ботоксот! (ФОТО)

Igor

Има 181.000 фанови и огромни гради: Запознајте ја најжешката Македонка од Авастралија (ФОТО)

Igor

Тајната позади совршениот изглед на Џеј Ло!

Еспресо

Сергеј Четковиќ покажа што прави во домот – Неговата порака ќе допре до многумина (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

дваесет + дваесет =

Слични објави

Штруд­ли со смок­ви и сода-би­кар­бона

Igor

СЕЗОНА НА ЗИМНИЦИ: Домашен традиционален македонски ајвар (РЕЦЕПТ)

Igor

Селена Гомез блескаше во интересна креација: Со оваа боја нема грешка, одлично им стои на сите (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп: Девиците ќе ја пронајдат сродната душа, Јарците ги очекува авантура

Igor

Прво одби, па потоа го прифати „подарокот“: Луна Џогани снимена како зема пари од фан (ВИДЕО)

Силвестер Сталоне се откажа од подмладувањето и направи драстична промена! (ВИДЕО)

Еспресо