ФОТО | Во 2021 потребна ви е само една чанта: Ова моделот на годината кој одговара за сите прилики!

Минатата година во тренд беа помалите, дамски модели на чанти, а годинава ситуацијата е сосема поинаква.

Instagram
Instagram

Модните експерти донесоа одлука, најмодерни ќе бидат големите, едноставни модели на чанти што можат да соберат во нив сè што ви треба. Добрата работа е што тие се многу практични, а покрај тоа, одат со сите комбинации на облека, од лежерни до поелегантни.

Instagram
Instagram

Одберете модел кој ќе ви го олесни секојдневието и ќе направи доволно простор за сите работи што можеби ќе ви бидат потребни. Во текот на оваа година, најпопуларниот модел ќе биде големата црна чанта, така што вклопувањето ќе биде прилично едноставно.

Instagram
Instagram

Дефинитивно вреди да се инвестира во овој модел, бидејќи ќе го носите безброј пати.

Слични објави

ФОТО: Се остварија сите пророштва на Нострадамус за 2020 година – Пожари, пандемија, криза, но и земјотресите во Хрватска!

Еспресо

Брутални изјави на д-р Хаус што ќе ве освестат, но и ќе ве насмеат: Ако никој не ве мрази, очигледно правите нешто погрешно!

Еспресо

Не постои пооригинална честитка за 8 Март: Најубавите цитати за жените што ги смислиле големите писатели

Еспресо

Наши миленици: ЦЕЗАР

Еспресо

Како да носите маски на високи температури: Јапонците го имаат одговорот

Еспресо

ФОТО: Контроверзен богаташ – На свадба дошол со 6 трудници, сите бремени од него!

Еспресо

Остави Коментар