-3.2 C
Скопје
00:15 - 9 февруари, 2023

Среќници на неделата: Три хороскопски знаци ќе заплачат од радост поради преубави вести

Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ќе започнат „бела“ низа денови  оваа недела – во периодот од 23 до 29 јануари.

Станува збор за три знаци на Зодијакот.

Луѓето родени во овие знаци ќе бидат придружени со многу среќа.

Овен

Овните ќе бидат многу добро расположени оваа недела, конечно ќе можат да се ослободат од она што во последно време ги оддалечуваше од среќата – стравот. Астролозите препорачуваат да бидете поотворени кон другите, да не се плашите да им верувате на луѓето, и дека само така ќе си го отворите срцето за нови деловни контакти кои ќе ви донесат огромен успех, но и за нова голема љубов во вашиот живот.

Близнаци

Во наведениот период, Близнаците ќе имаат шанса да станат поуспешни. Претставниците на овој знак ќе постигнат некакво просветлување и ќе станат забележително помудри, што ќе им помогне да донесат правилни одлуки и успешно да ги постигнат своите цели. Многу Близнаци исто така ќе можат да се ослободат од своите стравови и сомнеж во себе, а тоа пак ќе има корисен ефект врз сите области од нивниот живот, а особено на работното место каде што ги чека поубава позиција.

Лав

На Лавовите ќе им биде полесен животот следната недела. Ќе има  многу попријатни настани, преубави вести, а тоа многу ќе ги инспирира за нови достигнувања. Астролозите препорачуваат Лавовите да не одложуваат со поставувањето на животните приоритети. Многу е важно да се донесе одлука сега, така што движењето напред ќе се забрза уште повеќе. Ѕвездите се на ваша страна!

Слични објави

(Фото) Нашата Тијана Петреска се враќа со титула од светскиот избор за најубава студентка

Еспресо

(Фото) Мадона во нејзин стил се пресмета со зајадливите коментари – „Поклонете се кучки“

Еспресо

(Фото) Тажното писмо на Бланко со кое се извинува за скандалот на Сан Ремо: „Ве оставив во солзи како мајка ми, ме видовте кревок како дете…“

Еспресо

(Видео) Полуден пејач направи ‘ршум на Сан Ремо, ја шокираше публиката, го испратија со свирежи

Еспресо

Ѕвезите ќе им помогнат: Два хороскопски знаци многу брзо ќе ги исполнат соништата

Еспресо

Славчо Попоски: Грч студени утра, висок воздушен притисок, а еве кога ќе има мал пораст на температурите

Еспресо
Се вчитува....