39.8 C
Скопје
16:10 - 19 јули, 2024

Среќата ќе ги следи: Три хороскопски знаци ќе бидат миленици на судбината во јули

Астролозите именуваа три знаци од Зодијакот кои ќе имаат многу среќа во претстојниот месец јули. Среќата ќе биде на нивна страна цел месец, па тие треба да „удрат“ додека е жешко железото.

Лав

Следниот месец лавовите ќе доживеат необична романтична возбуда. Ќе сакаат да си го направат животот вистинска бајка, па ќе се опкружат со вистински луѓе. Интересно е што може да има мали интриги, но ако не „паднете“ на нив, туку го дадете срцето на романтична и добра личност, тогаш од среќа ќе бидете на седмо небо! Приближете се до оние кои се достојни за вашата кралска природа.

Девица

Вашата работа ќе ви донесе добри резултати. Надредените високо ќе ја ценат вашата желба да се развивате и да го направите бизнисот попрофитабилен. Затоа, можете да добиете многу интересна понуда. Се разбира, новите предизвици не можат да се избегнат, но во исто време ќе станете навистина докажан професионалец во својата област. Може да се подобри и вашата финансиска состојба – и тоа значително!

Стрелец

За Стрелците јули ќе биде месец на авантури и нови искуства. А нели вие тоа најмногу го сакате?! Одложете сè за подоцна и правете го само она што ви носи вистинско задоволство. Можете да патувате со пријателите или со вашиот партнер/ка. Ќе ви се случуваат неверојатни работи, чуда и бројни задоволства…

Астропрогноза за четврток, 27 јуни: Добри вести за стрелците, загуба на пари за бикот

Слични објави

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо

(Фото) Жељко Бебек настапува со синот кој „растура“: Сакам да ме „прешиша“ на сцена

еспресо
Се вчитува....