36.8 C
Скопје
16:46 - 18 јуни, 2024

Профит до кров: На три хороскопски знаци ќе им паднат големи пари во јуни

Три знаци од Зодијакот ќе имаат многу финансиска среќа во првиот месец од летото. Тие можат значително да ги наполнат џебовите и да уживаат во безгрижниот живот.

Јарец

Универзумот ќе им даде на Јарците нови можности за самореализација во професионалната сфера. Можеби ќе добиете многу интересна понуда. Ако се согласите, нема да зажалите. Прво, ве очекуваат нови предизвици, кои понекогаш толку многу ви недостигаат, а, второ, можете да постигнете цело богатство. Ако го постигнете посакуваниот резултат, можете да сметате на зголемување на платата или значителен бонус.

Рак

Се ќе биде стабилно и за раковите со пари. Уште повеќе, можете да се одлучите за некое големо купување во форма на автомобил или недвижен имот. Ќе ви донесе не само гордост што успеавте да заработите пари за тоа, туку и вистинско задоволство. Покрај тоа, ќе имате можност да заштедите малку пари. Остварете ги вашите соништа, но не заборавајте дека и вие ќе мора да работите плодно.

Лав

Астролозите ги советуваат лавовите да учествуваат во извлекувања на игри на среќа или во лотарии. Имате шанса да освоите значителна сума на пари. Ви се советува и внимателно да погледнете под нозете, бидејќи можете да најдете пари. Постои шанса пари да ви паднат едноставно од небо. На овој начин ќе ја подобрите финансиската состојба.

Слични објави

(Фото) Елена Стојановска стана балерина: Водителката играше во претстава во НОБ

Еспресо

(Видео) Јелена Ѓоковиќ направи роденденска журка до зори, а потоа падна во прегратките на Новак

Еспресо

„Опасен фраер е“! Марија Шерифовиќ откри кој е татко на нејзиниот син Марио, ја сподели оваа информација за него

Еспресо

Почина Стојан Андов (89) – првиот претседател на Собранието на независна Македонија

еспресо

Џенифер Лопез на одмор во Италија со Бен Афлек: Пејачката сака да го спаси бракот

еспресо

Цеца одбруси на прашање за партнер: „А што мислиш, зошто сум сама?!“

еспресо
Се вчитува....