27.8 C
Скопје
10:18 - 13 јуни, 2024

(Видео) Се збуни: Том Круз се обиде да влезе во автомобилот на британскиот премиер Риши Сунак 

Холивудската ѕвезда Том Круз, кој го снима осмиот дел од „Мисија: Невозможна“, слета со црн хеликоптер на лондонскиот хелиодром Батерси минатиот четврток. Ѕвездата очигледно толку брзал да стигне до снимањето што го помешал својот автомобил „мерцедес“ со „ауди“-то на британскиот премиер Риши Сунак, пренесува Сан.

Непријатниот момент е снимен на видео. Круз, кој изгледаше лежерно во сини фармерки, сива поло маица и бели патики, брзо ја сфати својата грешка и за неколку секунди влезе во вистинскиот автомобил. Се чинеше дека не бил вознемирен од грешката додека се насмевна и ги поздрави насобраните фанови.

Се верува дека премиерот се спуштил на хелиодромот набргу по Круз, по 45-минутниот лет назад кон главниот град од Девон. Изгледаше значително помалку опуштено од филмската ѕвезда.

Слични објави

Јована Јеремиќ рони солзи за ќерка ѝ, не сакала да прозбори три години: И тоа поради разводот!

еспресо

Денес е Спасовден, најсреќниот ден: Што (не)треба да правите на Вознесението Господово

еспресо

(Видео) Кевин Спејси низ солзи изјави дека останал без пари и куќа: „Не сум сигурен каде ќе живеам сега“

еспресо

Викенд среќници: На три хороскопски знаци овој викенд ќе им пораснат крилја

еспресо

Јована Јеремиќ за пропаднаиот брак и новата љубов: „Гатачката сè ми погоди, ролекс, автомобил, вила…“

еспресо

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

еспресо
Се вчитува....