21.8 C
Скопје
20:38 - 15 април, 2024

Ова се најомилените жени меѓу хороскопските знаци: Го освојуваат кого сакаат, го напуштаат кога сакаат и пак се најсакани!

Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, чии претставници се најпривлечни и исто така уживаат големо внимание од мажите.

Лав

Жените родени во овој знак имаат многу светол изглед и харизма. Тие не треба да прават ништо за да им угодат на мажите – и онака се забележани. Мажите сакаат да комуницираат со нив, копнеат по нив, им даваат комплименти… Но, Лавовите не брзаат да се венчаат, туку ги „анализираат опциите“.

Вага

Вагите се многу интересни и друштвени луѓе. Имаат пријатен изглед, кој ги привлекува мажите кон нив. Претставниците на овој хороскопски знак речиси никогаш немаат проблеми во личниот живот. Сакаат тивки, мирни врски без драми и хистерии.

Риби

Девојките родени во овој знак сакаат да бидат во центарот на вниманието. Уште од училиште имаат доста додворувачи и обожаватели, што продолжува и на млади години, па дури и во староста! Рибите ги фасцинираат мажите со својата убавина, разиграност и мистерија. Тие секогаш знаат како да ја направат вистинската „магија“ за да го привлечат вниманието на мажот кој им се допаѓа.

Слични објави

(Фото) „Јас се женам, сите се твои!“: Сергеј Трифуновиќ објави фотографијa со татко си и 23 години помладата свршеница

Еспресо

(Видео) „Она кога Саша Поповиќ ќе те вози!“: Постапката на креативниот директор на „Гранд“ предизвика лавина коментари

Еспресо

Се огласи сопругата на Џенан Лончаревиќ по веста за разводот: „Сака да ме исфрли од домот, купи стан за љубовницата“

Еспресо

(Фото) „Прекрасен викенд“: Роберт Билбилов и Лејла Рамковска уживаа во Грција

Еспресо

(Фото) Вељко Ражнатовиќ се расоблече, стомачните мускули во преден план: „Тигарска крв“

еспресо

(Фото) Александра Пријовиќ во Хрватска изнајмила чист луксуз: Хотелот дневно го плаќа 12.000 евра

Еспресо
Се вчитува....