5.8 C
Скопје
22:05 - 6 декември, 2023

Дожд од пари: Два хороскопски знаци ќе имаат финансиски успех оваа недела

Астролозите направија хороскоп за следната недела (од 25 септември до 1 октомври). Според нив, финансиски среќа ќе имаат само два знака од Зодијакот.

Кој ќе се „капе“ во дожд од пари – прочитајте во продолжение.

Бик

Бикот, според астролозите, треба да очекува неочекувани подароци од Универзумот. Можеби ќе добиете огромно наследство од некој роднина кој воопшто не сте го познавале. Покрај тоа, дарежлив подарок може да добиете од некоја влијателна личност која сака да го привлече вашето внимание.

Не треба да ги трошите сите пари на ситници. Дозволете си малку да се забавувате, но размислете и за „црни денови“. Задолжително складирајте залихи и не заборавајте колку е важно секогаш да имате заштеда.

Девица

Астролозите веруваат дека Девиците ќе постигнат невиден успех на работа. Ве очекува брзо искачување по скалата на кариерата. Секако, со новата позиција ќе добивате и нова, поубава плата.

Не плашете се од расудувањето на колегите, тие само ќе бидат љубоморни. Одете напред гордо и не гледајте назад, дури и ако почнат да ве озборуваат. Оставете ги сите проблеми зад себе, во вашето минато има место само за „душебрижнците“ и завидливите луѓе.

Слични објави

Анџелина Џоли ја напушта глумата и заминува од „валканиот Холивуд“: Признава дека уште се опоравува од пеколниот развод

Еспресо

(Фото) Наташа Беквалац со новогодишна елка од подот до таванот: Целата блеска во злато

Еспресо

„Ме демне пред куќа“: Софија Вергара побара забрана за приближување на маж кој ја следи

Еспресо

Мишо Ковач излезе од болница, еве како се чувствува легендарниот пејач

Еспресо

Почина српската актерка Јелена Чворовиќ Пауновиќ, позната по улогите во „Среќни луѓе“ и „Семејно богатство“

Еспресо

Среќата ве следи: Три хороскопски знаци ќе се исполнат со радост до крајот на декември

Еспресо
Се вчитува....