9.8 C
Скопје
6 декември, 2021

АНА НИКОЛИЌ ПРИЧИНА ЗА РАЗВОД? Новото момче на пејачката е женет човек со три деца!

Српската пејачка Ана Николиќ ужива во љубовта со своето ново момче, за кое се дозна дека сè уште е легално во брак, но и дека има деца кои не ги гледа.

Пејачката Ана Николиќ објави фотографија на која позира во прегратките на мистериозен маж, чиј идентитет не го откри, но според начинот на кој позираат фотографирани, многумина претпоставуваа дека Ана конечно го преболе Раста. Но, следеше шокантен пресврт.

Во медиумите се рашири веста дека новиот избраник на Ана Николиќ, се уште е легално во брак, а покрај тоа има и три деца, што објаснува зошто познатата пејачка не сака да го открие неговиот идентитет, пренесува српска република.рс. Инаку, наводно работи како електричар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

 

Слични објави

ПИЈАН ЧОВЕК МУ ИЗВАДИЛ ПИШТОЛ НА ХАРИС ЏИНОВИЌ: Инцидент кој го обележал животот на пејачот

Еспресо

НАЈГОЛЕМИТЕ ЛАЖГОВЦИ ВО ХОРОСКОПОТ: Бели лаги или сериозен проблем со кажување на вистината?

М.Р.

(РЕЦЕПТ) ОМИЛЕНОТО ЈАДЕЊЕ НА ВОЛТ ДИЗНИ: Семеен рецепт за чили кој потекнува од 1958 година

Еспресо

(ФОТО) ТРЕТО ПА МАШКО: Актерот Кирил Трајковски – Максим по третпат стана татко

М.Р.

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Магичен солен ролат во форма на елка

И. Т.

Ѝ ВЕЛЕЛЕ ДЕКА Е ГРДА, А СЕГА Е НАЈУБАВАТА ПЕНЗИОНЕРКА НА СВЕТОТ: Супермоделот Тајра Бенкс наполни 48 години

И. Т.
Се вчитува....