23.8 C
Скопје
12:49 - 10 август, 2022

(ВИДЕО) КРАДЕМЕ НАСМЕВКИ: Празнично частење низ Скопје со екипата на ЕСПРЕСО.МК!

Честит празник! 

Екипата на Еспресо се обиде да ве расположи денес со една „частовка“.

А, како тоа изгледаше, погледнете во видеото.

И да ве потсетиме – не штедете никогаш на намевки. И на цвеќе.

 

Слични објави

Колешката од „Брилјантин“ се прости од Оливија Њутн-Џон: „Јас сум без зборови, последен пат кога зборувавме ми рече…“

Еспресо

Бен Стилер откри дека ја одбил улогата во познатиот филм: „Сè уште ме мачи тоа“

Еспресо

Сте го виделе новиот дом на Бред Пит? 40 милиони долари за вистинска палата

Еспресо

Драматично на „Шарл де Гол“: Вооружен со нож претел на аеродромот во Париз; убиен е од полицијата

Еспресо

Синот на Доналд Трамп го коментираше претресот на имотот на неговиот татко: „координиран напад“

Еспресо

(Фото) Зеленски како суперхерој: САД лансира акциона фигура на украинскиот претседател, суперхеројот се произведува во Кина

Еспресо
Се вчитува....