„Злобничка“ во жешко издание: Познатата актерка се соблече скроз гола и ја покажа тетоважата над задникот! (ФОТО)

Венецуелската актерка Габријела Спанич (45) ги израдува своите машки фанови и на својот Инстаграм објави доста провокативна фотографија.

Габријела на фотката позира без парче облека на себе, додека своите големи гради ги сокрила со рацете. Таа во описот на фотографијата открила дека се работи за календар за 2019 година.

Она што посебно привлекува внимание е малечката скриена тетоважа која се наоѓа над нејзиниот голем задник.

– Сакам да бидам или потполно облечена или потполно гола, не сакам пола мерка. Ќе ја искористам оваа прилика со вас да ја споделам фотографијата од мојот календар за 2019 година – напишала актерката.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

“Me gusta estar totalmente vestida, o si no totalmente desnuda. No me gustan las medias tintas”. Razón tenía Marilyn Monroe. Aprovecho justo antes de dormir para compartirles esta imagen de mi calendario 2019, y recordarles que tenemos un camino extenso que recorrer juntos en #lausurpadoraenteatro. Me escriben mucho por DM amigos productores o empresarios pidiéndome información para llevar el show a alguna ciudad o patrocinar con sus marcas la gira, para eso pueden contactar a @danielferrerc. Espero me puedan acompañar: #Caracas. 19 de Marzo Entradas: @ticketmundo_ve #PuntoFijo. 20 de Marzo Entradas: 04146943788 #Barquisimero. 21 de Marzo Entradas: Pronto a la venta #Valencia. 22 de Marzo Entradas: @mdticket #Carora. 26 de Marzo Entradas: Melodía Stereo #Valera. 27 de Marzo Entradas: 04140780849 #Cabimas. 28 de Marzo Entradas: 04246622559 #Maracaibo. 29 de Marzo Entradas: @mdticket #NuevaYork. 03 de Abril Entradas: @clickeventusa #Cincinnati. 04 de Abril Entradas: @clickeventusa #Chicago. 05 de Abril Entradas: @clickeventusa #Mission: 09 de Abril Entradas: +1 956-321-1816 #Houston: 11 de Abril Entradas: @clickeventusa #SãoPaulo. 20 de Abril Entradas: Pronto a la Venta #RioDeJaneiro. 22 de Abril Entradas: Pronto a la Venta #Europa: Del 20 al 31 de Mayo Madrid, Barcelona, Valencia y Tenerife. Entradas: Pronto a la Venta – @ej.eventos #Monterrey. 06 de Junio Entradas: @arematicket #Miami. 12 de Junio Entradas: Pronto a la Venta #Paraguay. 20 de Junio Entradas: Pronto a la venta Contrataciones / Gira: @danielferrerc @hispanomedio Foto: @eldelagorravinotinto

A post shared by Gabriela Spanic (@gabyspanictv) on

Слични објави

Без грешка: Емили Ратајковски прошета во фустан со кој привлече погледи (ФОТО)

Igor

Oвие три хороскопски знаци најмногу се сакаат сами себе

Igor

Дуа Липа ja честиташе независност на Косово, па Србите ја „нападнаа“ на социјалните мрежи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Беле Хасан „гори“ со нејзините секси облини (ФОТО)

Igor

ДАРКО ЛАЗИЌ ДОБИ СИН: Еве кое име го одбра за својот наследник

Igor

Жешка Јелена! Сите провокативни фотки на водителката Спенџарска (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

тринаесет + 3 =

Слични објави

Есенски накит со кој нема да згрешите (ФОТО)

Igor

ХИТ-ФОТО! Ако Арнолд Шварценегер живееше во Македонија и работеше за 200 евра плата – ќе изгледаше вака! (ФОТО)

Igor

Едвај одеше во фустан стар 56 години: Дојде по награда, ама доби уште една за која сите и се смеат (ВИДЕО)

Igor

Тони Цетински со емотивна објава за сопругата која пред пет месеци доживеа мозочен удар (ФОТО)

Igor

Еве зошто Кејт Мидлтон толку често носи зелена боја: Не постои ситница на која не мисли!

Еспресо

Хороскоп за 16 јануари 2020: Близнаците ќе уживаат во љубовните моменти, Скорпиите ќе имаат многу обврски

Еспресо