Алек и Хиларија Болдвин уште еднаш докажаа дека трагедиите не им можат ништо!

Славниот актер Алек Болдвин во минатото беше разочаран од жените и тврдеше дека припаѓа на клубот на мажи кои тешко го профаќаат стареењето и сфаќаат дека на прагот на 50-те години немаат со што да се пофалат мислејќи на семејниот живот, а денес е среќен со своето многубројно семејство. Актерот од бракот со прекрасната фитнес инструкторка Хиларија има четири деца: ќерката Кармен и синовите Рафаел, Леонард и Ромео, кои ги однесе на излет во омилената детска дестинација, Дизниленд. Одењето на ова место е доказ дека трагедиите кои ги преживеаа во последно време не им можат ништо и дека семејството е најголемо богатство.

На семејниот излет тргна и неговата постара ќерка која ја доби од бракот со славната убавица Ким Бесинџер, 24-годишната Аерленд. Сите пет деца одлично се забавуваа во Дизниленд, а за да нема некои непредвидени ситуации, грижливите родители ангажираа две дадилки и ВИП водичи.

Иако Алек доби многу помош, тој уживаше цел ден да биде покрај своите деца. Веселата дружина имаше и два ВИП водичи кои ги упатија во тајните на Дизниленд каде помеѓу останатото ја запознаа и Пепелашка која ја воодушеви Кармен.

Слични објави

Коментарите се брутални: Српската пејачка дигна невидена бура на Инстаграм со фотографијата на која ДОИ ВОЗРАСЕН МАЖ (ФОТО)

Igor

Како во сцена од „Титаник“: Бритни ужива на јахтата

Igor

Вилијамс: Јапонците се хранат најздраво, а Италијанците најлошо

Igor

Гужва на трибините: Таа е фудбалски судија и учествува во изборот за Мис

Igor

МАКЕДОНСКАТА водителка во БИКИНИ: И во шестата деценија е во форма (ФОТО)

Igor

Неколку работи кои треба да ги дезинфицирате во сезона на грип

Еспресо

Остави Коментар

два × оне =

Слични објави

Кејт Мос потрошила околу 750.000 евра на кокаин! Сега ги негира тврдењата

Igor

Кои се најтрпеливите хороскопски знаци

Igor

Актерката на необичен начин го полира подот: За тоа ви е потребна само една мачка (ВИДЕО)

Igor

Идеја за вечера: Шпагети од рерна

Igor

Викторија Сваровски се омажи во фустан од 700.000 евра украсен со 500.000 кристали, а синоќа повторно блесна (ФОТО)

Igor

Погледнете кој српски актер беше во публика на концертот на Калиопи во Белград (ВИДЕО)

Igor